Google Ads

Nie ważne, czy prowadzisz już kampanie w systemie Google Ads, czy nigdy nie miałeś z nimi styczności. Mamy doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu zarówno większych, jak i mniejszych kampanii.

Prowadzimy skuteczne kampanie zarówno w sieci wyszukiwania (linki sponsorowane) jak i reklamowej (reklamy bannerowe oraz video). Wiemy, jak prowadzić remarketing i kampanie w Zakupach Google. System Google Ads nie ma przed nami tajemnic.

Chcesz zacząć reklamować się z Google Ads? Pozwól nam stworzyć dla Ciebie skuteczną kampanię.
Chcesz zwiększyć skuteczność swoich reklam? Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów.

Dlaczego warto z nami:

 1. Współpracujesz ze specjalistami – działamy już ponad 10 lat

 2. Przeprowadziliśmy już ponad 1000 kampanii

 3. Zatrudniamy specjalistów SEM z certyfikatami Google Qualified Individual – dzięki temu masz pewność, że pracują dla Ciebie eksperci.

 4. Działamy kompleksowo - prowadząc kampanię kładziemy też nacisk na optymalizację strony docelowej

 5. Wyciągamy dla Ciebie wnioski – stosując najnowsze narzędzia do analizy kampanii uzyskujemy szczegółowy raport na temat skuteczności prowadzonych działań

 6. Dla wszystkich rozpoczynających przygodę z Google Ads mamy kupony promocyjne w wysokości 250 zł, które dodajemy do kampanii

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez Mobile-tech s.c.. Podanie danych jest dobrowolne. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania i usuwania.

  Kod CAPTCHA

  Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.

  ZAUFALI NAM

  nowelogossymtwseb.jpg