Pracuj w MTWeb

Krakowska Agencja Marketingu Internetowego – MTWeb, która na rynku prężnie działa od ponad 15 lat i realizuje projekty dla krajowych i zagranicznych Partnerów, takich jak inAustria, Urząd Miasta Krakowa, Teekanne Polska, Langsteiner, Paccor Polska, Dr Irena Eris, UBM Polska, Farmona poszukuje:

Kariera

Specjalisty Google Ads

Twoje główne zadania:

  • samodzielne prowadzenie kont Google Ads (planowanie, wdrażanie, analizowanie, optymalizacja, raportowanie)
  • współpraca z klientem (głównie poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy)
  • okazjonalne przeprowadzenie audytu konta Google Ads

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy z Google Ads
  • praktycznej znajomości Google Analytics, Google Tag Manager, Google Merchant Center
  • podstawowej znajomości Google Data Studio
  • opracowywania strategii nastawionej na konwersje lub sprzedaż
  • samodzielnej organizacji pracy, zaangażowania, analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty:

  • znajomość WordPress
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • aktualne certyfikaty Google Ads (sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, kampanie produktowe)

Co oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
  • pracę w trybie hybrydowym (biuro + dom) lub zdalnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • biuro w centrum Krakowa
  • pracę przy ciekawych projektach

Zainteresowało Cie nasze ogłoszenie? Świetnie! CV prześlij na adres mailowy biuro@mtweb.pl.

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli:

Wszystkie aplikacje powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora : Mobile-tech s.c. P. Małecki, K.Sudoł, ul. Kopernika 22/3, 31-501 Kraków, NIP 6782955850