Kim jesteśmy

Istniejemy już od 2005 roku i od tego czasu pomagamy zaistnieć innym (przynajmniej w Internecie). Zatrudniamy kilkunastu specjalistów, ale nie zatraciliśmy elastyczności, która charakteryzuje nas od początku działalności.

To, że na rynku jesteśmy już długo nie znaczy, że zatrzymaliśmy się dekadę temu. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami i regularnie podnosimy swoje kwalifikacje – można nas spotkać na szkoleniach i konferencjach branżowych. Jeśli chcesz zobaczyć się z nami poza salą konferencyjną czy szkoleniową zapraszamy do naszego biura w Krakowie.

Możliwości reklamowe, jakie daje nam Internet wyciskamy jak cytrynę. Wiemy, jak reklamować się w Google, mediach społecznościowych czy za pomocą e-mailingu. Gdy niebo nad Krakowem ciemnieje, oznacza to, że w MTWebie trwa właśnie intensywna burza mózgów. Jaki będzie jej efekt? Trudno przewidzieć – bywa, że świetne pomysły wpadają nam do głowy już na początku, czasami jednak zmieniamy początkowe założenia i planujemy kampanię od nowa. Robimy wszystko, by ostateczny efekt zadowolił nas i przede wszystkim, naszych klientów.

Nasze portfolio jest pełne różnorodnych projektów. Pracowaliśmy zarówno dla wielkich, rozpoznawalnych w całej Polsce marek (Husqvarna, Irena Eris, Farmona) jak i małych, lokalnych przedsiębiorców. Dlatego mamy doświadczenie w pracy z różnymi budżetami – te wielkie nas nie przerażają i wiemy, jak najlepiej wykorzystać te mniejsze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego kim jesteśmy i jak działamy, koniecznie odezwij się… (na maila lub zadzwoń)